Movies
Ratings
265
Now Is GoodRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.5
Love AffairRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
SidewallsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5