Movies
Ratings
50
The Monkey KingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
NoahRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 1.0
The Classified FileRated ★ 5.0