Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0