Series
Ratings
24
Digimon AdventureRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5