Series
Ratings
117
Money's WarfareRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0