Titles you rated
NoceboRated ★ 4.0
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
The Silent ForestRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
He's All ThatRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 4.0