Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0