Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CarterRated ★ 1.0
The ReaderRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Frozen GroundRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0