Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0