Titles you rated
My Rosy LifeRated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 0.5
Hello My TeacherRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 0.5- War of MoneyRated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 1.0- Orphan BlackRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 0.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.0
BigRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 1.0
My SunshineRated ★ 0.5
SignRated ★ 1.0
City HunterRated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 1.0