Titles you rated
DeadpoolRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0