Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 1.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5