Titles you rated
Love LetterRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0