Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5