Series
Ratings
12
Abnormal SummitRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0