Series
Ratings
31
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5