Series
Ratings
13
The HeirsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0