Titles you rated
The Great MerchantRated ★ 3.0
White LiesRated ★ 3.0
Air CityRated ★ 3.0
Seoul 1945Rated ★ 2.0
Bride of the CenturyRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 2.0
Star's LoverRated ★ 3.0
MidasRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
Her Lovely HeelsRated ★ 1.0
Spring WaltzRated ★ 2.0
Imaginary CatRated ★ 1.0
The Dearest LadyRated ★ 1.0
LobbyistRated ★ 3.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 2.0
Which Star Are You From?Rated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Tomorrow VictoryRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0