Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
- Glass Mask 2Rated ★ 3.0
- Glass MaskRated ★ 3.0
- 그것은 갑자기 폭풍처럼Rated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5