Titles you rated
Miss TrotRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 2.0- Phantom SingerRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 0.5
Empress KiRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 0.5
Miss KoreaRated ★ 0.5
Warm and CozyRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.0
The PacificRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0