Series
Ratings
111- TerroirRated ★ 3.0
- Strawberry Ice CreamRated ★ 5.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 2.0
General Hospital 2Rated ★ 3.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
Queen of the RingRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0