Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The FriendsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The CrowRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.0
AcideRated ★ 1.0
Exhibition on Screen: Hopper - An American Love StoryRated ★ 0.5
WickedRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 0.5
Red OneRated ★ 0.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5