Titles you rated
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 2.0
MerlinRated ★ 4.5