Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0