Series
Ratings
103
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Full House Take 2Rated ★ 5.0
Abiding Love DandelionRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0