Series
Ratings
101- Thunder Store 2Rated ★ 3.0
Thunder StoreRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 5.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Masked ProsecutorRated ★ 2.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5