Titles you rated
TitanicRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0