Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0