Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0