Titles you rated
EliteRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 4.5
Top Star Yoo BaekRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 3.0- The IT CrowdRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0