Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 0.5