Movies
Ratings
39
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0