Movies
Ratings
57
Almost FamousRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0