Titles you rated
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
One PieceRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
ArrowRated ★ 2.5
ArrowRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0