Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Brave Police J-DeckerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Dodge DanpeiRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- BeybladeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0