Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0