Movies
Ratings
516
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
The Redeem TeamRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5- Giants 'Til I DieRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0