Movies
Ratings
507
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The White TigerRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.5
DivaRated ★ 2.5
English VinglishRated ★ 4.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 4.0