Movies
Ratings
33
The KingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.5