Series
Ratings
224
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
No, Thank YouRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0- 커플팰리스Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0