Series
Ratings
95
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
IronheartRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0