Movies
Ratings
247
Blood DiamondRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Shall We DanceRated ★ 3.5