Titles you rated
Bring Her BackRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Night HouseRated ★ 1.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5