Movies
Ratings
162
The Princess DiariesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 4.0
MossRated ★ 1.5
C'est la vie!Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 5.0
PrideRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 0.5
Swing KidsRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 1.0
Villain and WidowRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0