Movies
Ratings
123
Hear MeRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0