Movies
Ratings
139
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0