Titles you rated
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
In Time With YouRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5