Movies
Ratings
342
MissingRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0