Titles you rated
The RevenantRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
PiratesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0