Movies
Ratings
190
AmourRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.5
Hannah ArendtRated ★ 5.0
The Eichmann ShowRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Wandering HomeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5